Sherr dhe dhunë mes kunatave në Durrës, dy persona në hetim për ndotje të mjedisit

Sherr dhe dhunë mes kunatave në Durrës, dy persona në hetim për ndotje të mjedisit

Foto ilustruese

TIRANE-Dy persona janë proceduar penalisht duke u vendosur në hetim pasi hodhën inerte në Maminas.

Policia njofton se penalisht u proceduan G. K. 48 vjeç dhe H. M. 28 vjeç nga Maminasi. Ndërkohë që gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar edhe një rast dhune.

Një person u arrestua pasi dhunoi kunatën. Gjithashtu u proceduan edhe dy kunatat, Y. Gj. dhe A. Gj. pas sherrit që përfundoi në dhunë.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete