Sherr me grushte mes të rinjve në Tiranë, 3 nën hetim! Policia: Ishin të dehur e po godisnin njëri-tjetrin

Sherr me grushte mes të rinjve në Tiranë, 3 nën hetim! Policia: Ishin të dehur e po godisnin njëri-tjetrin

Foto ilustruese

Disa të rinj janë përfshirë në një sherr me grushte në një pishinë në një kompleks në Tiranë që ndodhet në zonën e Farkës.

Policia ka vënë nën hetim 3 të rinj, për të cilët thotë se ishin në gjendje të dehur dhe janë goditur me grushte mes tyre.

Sipas polcisë janë proceduar penal në gjendje të lirë për shtetasit: - D. D., 28 vjeç, E. H., 35 vjeç, dhe K. Xh., 35 vjeç, të tre banues në Tiranë, për veprën penale "Dëmtime të tjera me dashje".

Këta shtetas sipas policisë, pas një konflikti për motive të dobëta, duke qenë në gjendje të dehur, kanë goditur njëri-tjetrin me grushte, ndërsa video e sherrit është publikuar në mediat sociale, ku ato shihen buzë një pishine duke dhunuar njëri-tjetrin.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg