Sherr me mjete të forta mes të rinjve në Tiranë, 2 të plagosur

Sherr me mjete të forta mes të rinjve në Tiranë, 2 të plagosur

TIRANË- Dy të plagosur, është bilanci pas një sherri mes dy të rinjve në Tiranë.

Sipas policisë në orët e para të mëngjesit, në rrugën "Frederik Shiroka", janë konfliktuar me sende të forta disa shtetas.

Si pasojë e konfliktit janë dëmtuar shtetasit M. B., 26 vjeç, dhe E. A., 32 vjeç, të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Shtetasi E. A. pasi ka marrë ndihmën mjekësore është larguar nga spitali, ndërsa shtetasi M. B., ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Dorëzohet kallëzim penal ndaj Bozhidar Deliç për krime lufte në Kosovë

Dorëzohet kallëzim penal ndaj Bozhidar Deliç për krime lufte në Kosovë