Sherr me sende të forta në Tiranë, një i plagosur! Qëllohet dhe me armë zjarri

Sherr me sende të forta në Tiranë, një i plagosur! Qëllohet dhe me armë zjarri

Foto ilustruese

Një konflikt me sende të forta ka agravuar në përdorimin e armës këtë mbrëmje në Tiranë.

Në rrugën “Memo Meto”, pranë ish restorant Durrësi gjatë një konflikti të çastit me sende të forta, ka mbetur një i plagosur. Me sende të forta është dëmtua B. S., 32 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu, dyshohet se gjatë konfliktit, njëri prej personave të përfshirë në konflikt, ka  qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar. Nga të shtënat me armë nuk ka asnjë të plagosur.

Nuk dihet zanafilla e konfliktit dhe se kush janë personat e përfshirë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit/ve.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’