Sherr me thika mes dy sirianëve në Tiranë, plagosen lehtë

Pamje nga vendi i ngjarjes

Dy shtetas sirianë janë zënë me thika mes tyre duke marrë dëmtime të lehta. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë në bulevardin “Bajram Curri”, ku siriani H. H., 21 vjeç, është konfliktuar me sende të forta me bashkatdhetarin e tij ende të paidentifikuar rreth moshës 23-vjeç.

Nuk dihet se pse ka nisur sherri mes tyre që degjeneroi deri në përdorimin e thikës, megjithatë ata kanë marrë plagë të lehta dhe janë jashtë rreziku për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Foto nga vendi i ngjarjes

I.K./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Identifikohen 7 nga 10 viktimat e aksidentit tragjik në Kroaci, mes tyre humbën jetën nënë e bijë