Sherr me thika mes të miturve në Tiranë, plagoset 15 vjeçari! Policia shoqëron në komisariat adoleshentin dhe prindërit e tij

Sherr me thika mes të miturve në Tiranë, plagoset 15 vjeçari! Policia shoqëron në komisariat adoleshentin dhe prindërit e tij

Foto ilustruese

Dy të mitur janë konfliktuar me njëri-tjetrin në Tiranë, konflikt duke përdorur edhe mjete prerëse si thika. 

Për pasojë është plagosur me thikë një 15 vjeçar në rrugën “Bedri Karapici”. I mituri është dërguar në spital ku fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa 16 vjeçari i cili e sulmoi me thikë është shoqëruar në komisariat së bashku me prindërit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Varhelyi foli për dyfishim të ekonomisë në 10 vite, Malaj skeptik: Duhen përmbushur reformat

Varhelyi foli për dyfishim të ekonomisë në 10 vite, Malaj skeptik: Duhen përmbushur reformat