Sherr mes krushqve në Peshkopi, plagosen 6 persona! Përplasja vazhdoi edhe në spital

Sherr mes krushqve në Peshkopi, plagosen 6 persona! Përplasja vazhdoi edhe në spital

DIBËR-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj enjte në Dibër, ku pas një konflikti mes krushqëve, kanë mbetur të plagosur 6 persona.

Mësohet se të plagosurit, identiteti i të cilëve nuk dihet ende, kanë marrë plagë serioze. Informacionet e para janë se ngjarja ka ndodhur pas një sherri për motive banale.

Siç raporton gazetari i Report Tv, sherri ka nisur në mes të një lokali në bulevardin e qytetit, por të plagosurit ndonëse të lënduar, janë përplasur edhe në spitalin e Dibrës. Kanë qenë bluzat e bardha që kanë ndërhyrë për të shuar sherrin, duke parandaluar përshkallëzimin e tij.

Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje, si dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vlonjati: 16/08/2019 10:55

  Plera!

  Përgjigju
 • Faik: 16/08/2019 08:15

  A e shikoni që shqiptari eshte injorant kafshë e egë? Nuk njeh asgjë, asnjë rregull, nuk pjer dh per asgje, as per polici, as per shkollë, as per spitale, nuk do t ia dijë.. Enver Hoxha nuk ishte budalla që e izoloi sepse ja njihte kokën. Vetëm zap, zap dhe vetëm zap!

  Përgjigju
 • Populli: 16/08/2019 06:38

  Dasem karakteristike dibrane. Kjo eshte nga me te mirat.

  Përgjigju
 • Dibrani: 15/08/2019 23:55

  Se mos e dini ju rjedhen e historise qe komentoni o barbona

  Përgjigju
 • shoku: 15/08/2019 23:08

  Keta kapin grate e njeri tjetrit as nuk ja vlen si lajm,

  Përgjigju
  • Vlora2: 16/08/2019 07:50

   Rezik do ken kapur edhe mamin e Fredit

 • TROPOJANI: 15/08/2019 23:00

  I dibran, i pa idin e imam!!!

  Përgjigju
  • Londoncity: 17/04/2020 03:18

   O koqe da ka histori e burrni dibra tropoja si ka pika uji so shut the fuck up cocksucker

  • tomorr: 16/08/2019 08:38

   Dibranet jane me din dhe me iman. Beni nje sondazh ne Shqiperi dhe kudo dhe shikoje se ku renditet Tropojani - nje krijese e pa-tru dhe e pa-bese porsi Hajvan.

  • Ilir Dibra: 16/08/2019 07:57

   Nje Tropojan me din e me imam...! Keta qe bene me te madhe kane me u sha me nane...

 • Agjenti: 15/08/2019 22:28

  Pastaj ofendoheni kur ju quajne shpellare. Njerez sbeheni kurre rrace neandertalesh.

  Përgjigju
  • Ilir: 16/08/2019 08:50

   Ti je vellai i gomarit me sa po shoh. Si mendon behesh ti apo vetem keta nuk behen?!

 • Sondazhi i ditës:

  Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?



×

Lajmi i fundit

Moska: Ndaluam Ukrainën të zbarkonte trupat pranë Khersonit

Moska: Ndaluam Ukrainën të zbarkonte trupat pranë Khersonit