Sherr mes dy shoferëve në Kamëz, njëri largohet nga vendngjarja

Foto ilustruese

Një sherr mes dy personave ka ndodhur këtë mbrëmje në Kamëz. Sipas raportimeve nga policia, mësohet se në sherr janë përfshirë dy shoferë, ndërsa shkaqet mbeten ende të paqarta.

Sakaq, raportohet se 23-vjeçari me inicialet I.I., është konfliktuar me një person ende të paidentifikuar, i cili është në kërkim nga policia.

Njoftimi
Me datë 18.11.2021, rreth orës 17:10, te bulevardi "Nënë Tereza" në Kamzë, janë konfliktuar drejtuesit e dy mjeteve, shtetasi I. I., 23 vjeç dhe drejtuesi i mjetit tjetër ende i paidentifikuar.

Nga shërbimet e Policisë po punohet për identifikimin e drejtuesit tjetër që është larguar nga vendngjarja.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

M.Ç/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Përcillet për në banesën e fundit, kush është 64-vjeçarja që u mbyt nga komshiu në Kuçovë