Sherr për pronën mes të moshuarve në Vlorë, 77-vjeçari qëllohet me thikë në lokal (Pamjet nga vendi i ngjarjes)

VLORE-Një person është qëlluar me thikë në një lokal pas një sherri në lagjen 'Bashkimi' në qytetin bregdetar rreth orës 10:30. Report Tv mëson se sherri ka ndodhur mes dy të moshuarve 65 dhe 77-vjeç. Konflikti mes dy të moshuarve për një pronë në fshatin Oshtimë ka qenë i vjeter dhe sot debatet kanë agravuar deri në përdorimin e thikës.

I plagosuri me inicialet M.M. 77-vjeç është transportuar në spital pasi ka plagë në trup nga goditjet me thikë nga 65-vjeçari, i cilië shtë shpallur në kërkim. Policia ka nisur hetimet për ngjarjen duke shoqëruar dy persona deri tani. Report Tv sjell pamjet nga vendi i ngjarjes dhe rrethimin me shirit të perimetrit ku ndodhi ngjarja.

Pamje nga vendi i ngjarjes

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?

Komento

Komente

 • Qorr totti: 27/02/2020 08:47

  Leke or leke, vetem leke

  Përgjigju
 • Selenice: 26/02/2020 13:41

  Vetem efgjitete zihene me thike

  Përgjigju
 • Fredi: 26/02/2020 12:36

  Vlor dhe vetem Vlor!

  Përgjigju
  • xXx: 26/02/2020 14:02

   Foli dhe Fredi fis-shtraku

 • Çingapoku: 26/02/2020 11:51

  Bah sa njerëz të mirë që jeni

  Përgjigju
  • Uji i ftoht: 26/02/2020 13:20

   Te mire jemi... o ironok

 • Emigranti vlonjat: 26/02/2020 11:24

  Zihen pleqte aty ne transballkanike..per ato plakat kamariere qe veshin strece e ketej jane cop cop. Llum veqosh

  Përgjigju