Sherri i fortë mes Oltës dhe Gentit, Luiz Ejlli ‘vë pikat mbi i’: Bravo i qoftë asaj, vetëm gënjen! Të njëjtën gjë bëri edhe me Zhaklinën

Sherri i fortë mes Oltës dhe Gentit, Luiz Ejlli ‘vë pikat mbi i’: Bravo i qoftë asaj, vetëm gënjen! Të njëjtën gjë bëri edhe me Zhaklinën

Luiz Ejlli

Tashmë janë qetësuar disi debatet e nxehta mes Gentit dhe Oltës. Jo vetëm kaq por banorët kanë filluar të ndajnë opinionet e tyre.

Së fundmi, Luizi ka reflektuar dhe ka sjellë në vëmendje debatin. Jo vetëm kaq por i ka dhënë të drejtë Gentit, duke i mbajtur kështu krahun aktorit.

“Ky burri është 50 vjeç, ka 3 fëmijë, ka një grua zonjë, familje fisnike. Dhe të arrijë ajo ta bëjë të qajë për diçka që se ka bërë, se di asaj bravo i qoftë, por ajo gënjen ditën me diell. Të njëjtën gjë bëri dhe me Zhaklinën.”- tha Luizi.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?



×

Lajmi i fundit

Sherr për ujin e pijshëm në Librazhd, 3 persona dhunojnë një të moshuar me lopatë

Sherr për ujin e pijshëm në Librazhd, 3 persona dhunojnë një të moshuar me lopatë