Sherri për nje pallati në ndërtim, zbardhet emri i të plagosurit! I lënduar dhe roja

1610528671_tirane.jpg

Gazetari i Report Tv, Sokol Dema mëson se i plagosur nga të shtënat me armë në Tiranë ka mbetur Sino Llanaj, ndërkohë që mësohet se i lënduar nga mbetur edhe roja i pallatit në ndërtim. Autori, Albert Allmuça është shpallur në kërkim.


Lajmi kryesor:

Ndërtuesi në Tiranë plagoset me armë zjarri! Të lënduar dhe dy të tjerë! VIDEO e sherrit të përgjakur! Reagon biznesmeni: S'kam lidhje, nuk kam qenë në kantier


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Rang kombëtar/ 1 javë para 25 prillit, shqiptarët i japin PS-së mandatin e tretë! Asnjë ndryshim këto 11 ditë për 3 partitë e mëdha