Shfrytëzonte motrën e mitur për prostitucion, arrestohet 27-vjeçarja në Burrel

Shfrytëzonte motrën e mitur për prostitucion, arrestohet 27-vjeçarja në Burrel

Foto ilustruese

Një 27-vjeçare është arrestuar sot nga Policia në Burrel, e akuzuar se ka shfrytëzuar për prostitucion motrën e mitur. E reja me inicialet H.C, e cila në bashkëpunim me një person tjetër me inicialet U. C., të arrestuar më parë, shfrytëzonin të miturën për qëllime përfitimi.

Gjykata e Shkallës së Parë Mat ka vendosur masën e sigurisë 'Arrest në burg' për 27-vjeçaren, për veprën penale "Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur".

Materialet procedurale në ngarkim të tyre i kaluan Prokurorisë Dibër dhe Mat për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë në Kishën e Laçit! Përmbyllen 13 të martat e shenjta

Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë në Kishën e Laçit! Përmbyllen 13 të martat e shenjta