Shikoni si dukej Ingrti Gjoni e vogël, mbesa një kopje e saj (Foto)

Këngëtarja shqiptare Ingrit Gjoni është bërë nostalgjike dhe ka ndarë në rrjetet sociale një foto se si dukej kur ishte fëmijë.

‘Unë 9 vjeç’ shkruan këngëtarja krah fotos.

Ka qenë motra e saj regjisorja, Inis Gjoni që ka vënë në dukje për të gjithë ngjashmërinë e Ingritit të vogël me mbesën e saj.

“Po që më ngjan si Coco-Antonel te kjo foto”-shkruan Inisi poshtë fotos së publikuar.

Dhe ngjashmëria e tyre është me të vërtetë e madhe. Kohët e fundit Ingrit ka qëndruar larg tregut muzikor.

1/2
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento