Shiste drogë sintetike në lokalin e saj, arrestohet 57 vjeçarja në Korçë! I sekuestrohet dhe një shkop bejsbolli (EMRI)

Shiste drogë sintetike në lokalin e saj, arrestohet 57 vjeçarja në Korçë! I sekuestrohet dhe një shkop bejsbolli (EMRI)

Shkopi bejsbollit dhe droga sintetike

Një 57 vjeçare është arrestuar nga policia e Korçës në kuadër të vijimit të operacionit “Tempulli”. Mësohet se 57 vjeçarja e identifikuar si Eleni Bregu shiste drogë sintetike bonsai në lokalin e saj.

Gjatë kontrollit të kryer në banesën e të arrestuarës, u gjetën fidanë kanabisi të kultivuar në vazo, doza kanabisi dhe mjete që shërbejnë për përpunimin e lëndëve narkotike.

Ndërsa në lokalin e 57 vjeçares, në lagjen nr. 17, Korçë, u gjetën sasi cannabisi sintetik të llojit bonsai, të ndarë në doza dhe një shkop 'bejsbolli'.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë