Shiste kokainë dhe kanabis në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet 49-vjeçari

Shiste kokainë dhe kanabis në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet 49-vjeçari

Një 49-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës, pas një kontrolli në banesën e tij ku u gjetën doza të ndryshme lëndësh narkotike të ndarë në doza gati për shitje.

Gjatë një kontrolli fizik në banesën e një 49-vjeçari në Tiranë, uniformat blu kanë gjetur sasi të konsiderueshme lëndësh narkotike, përfshirë kokainë, kanabis, ekstazi, si dhe sasi vaj kanabis, të cilat ishin ndarë në doza gati për shitje.

Për pasojë 49-vjeçari me iniciale K.B, u arrestua menjëherë nga policia, e cila gjithashtu sekuestroi lëndët narkotike.

Ndërsa materialet çështja i kaloi Prokurorisë Tiranë, për veprime të mëtejshme

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

 Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël! Elmaja kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë

Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël! Elmaja kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë