Shiste kokainë në rrugët e Tiranës, arrestohet 27-vjeçari

Shiste kokainë në rrugët e Tiranës, arrestohet 27-vjeçari

Droga e sekuestruar

Një 27 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi u kap duke shitur kokainë në rrugët e kryeqytetit.

Sipas policisë V.H banues në kryeqytet shiste kokainë në zona të ndryshme të Tiranës.

Ai pasi e siguronte lëndën narkotike e ndante atë në porcione të vogla dhe më pas dilte në lagjet e Tiranës dhe bënte shitjen e saj.

Në momentin e arrestimit ju sekuestrua dhe peshorja elektronike që përdorej për të peshuar kokainën.

I riu tashmë do të përballet me akuzën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve ndërkohë që materialet procedurale i kanë kaluar Prokurorisë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Ju bëjnë të ndiheni të stresuar dhe të lodhur, 5 llojet e ushqimeve që duhet t'i shmangni

Ju bëjnë të ndiheni të stresuar dhe të lodhur, 5 llojet e ushqimeve që duhet t'i shmangni