Shiu i dendur, një pallat 6 katësh rrezikon të shembet në Gjirokastër (VIDEO)

Si pasojë e motit të keq një pallat 6 katësh rrezikon të shembet në Gjirokastër.

Bëhet fjalë për pallatin në lagjen "Punëtori".

1610042784_shembjapalalti.jpg


Lajmi kryesor:

Moti i keq sjell përmbytje në disa qytete, del nga shtrati lumi Bistricë! Një pallat 6 katësh rrezikon të shembet në Gjirokastër! Fryhet përroi i Zaranikës


  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS