Shkarkimi i Bashës, në qarkun e Beratit votuan pro 1260 anëtarë

Shkarkimi i Bashës, në qarkun e Beratit votuan pro 1260 anëtarë

Në qarkun e Beratit kanë votuar në total 1260 anëtarë për shkarkimin e Lulzim Bashës, nga të cilët 1237 pro, 13 kundër, 3 abstenim, të pavlefshme 7 vota.


Lajmi kryesor:

Publikohet rezultati përfundimtar i referendumit për shkarkimin e Bashës, Berisha nuk del jashtë parashikimeve! Pjesëmarrja 43,879 anëtarë, 99% e tyre votuan pro shkarkimit të kryedemokratit


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kronikë: Ardhja e Babos dhe merzia e një dite me gropa

Kronikë: Ardhja e Babos dhe merzia e një dite me gropa