Shkarkohet drejtori i Tatimeve Shkodër, qëndroi vetëm 1 vit në post, ja kush emërohet

Herion Jashari dhe Myzafer Bushi

Drejtori i komanduar i Tatimeve në Shkodër, Herion Jashari është shkarkuar nga detyra, pas një viti punë në këtë post. Ai u vendos në këtë post pas dorëheqjes së Hysen Hysaj, si drejtor i komanduar, duke qëndruar për një vit.

Në vend të Jasharit është emëruar Myzafer Bushi, i cili ka mbajtur më parë postin e drejtorit të degës së Thesarit në qytetin e Shkodrës.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Inspektori: 04/08/2020 12:40

  Shifni dhe drejtorin e pergjithshme ca shushke ka ne krye me gjith le grupin e saj ju ishe hic gjekundi. Kupolë boshe.

  Përgjigju
 • Ari: 04/08/2020 11:35

  Myzi asht shum ma burr I mire se herioni ,

  Përgjigju
 • Amo: 04/08/2020 11:28

  Akoma nuk eshte eshte bere funksionale BKH-ja ju pyesni nese i ka permbushur pritshmerite SPAK..Nuk me duket me vend pyetja..Rezultatet do fillojne te shihen vitin tjeter besoj pas plotesimit te BKH me prokurore te trajnuar ne USA...dhe jam i bindur se rrjeta SPAK+BKH per boten e krimit do jete shume e veshtire per tu depertuar...Te pakten jetojme me shprese

  Përgjigju
 • Shkodrani: 04/08/2020 11:27

  Gjynaf, une e kam njoft si çun shume te mire, te ndershem dhe shume familjar. Me thonin shoket e vet se shpesh eshte si kale karroce para presioneve dhe shantazheve ne Shkoder. Kushedi kujt i ka shkele ne kallo. Lajm i keq per Shkoder locen.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Korça gati për turizmin ‘e bardhë’, bllokohet Panariti