Shkarkohet nga detyra drejtori i Agjensisë të Kadastrës në Kuçovë, nuk ekzekutoi vendimet e gjykatës për regjistrimin e pronave

Shkarkohet nga detyra drejtori i Agjensisë të Kadastrës në Kuçovë, nuk ekzekutoi vendimet e gjykatës për regjistrimin e pronave

Fatmir Doksani

BERAT - Fatmir Doksani është shkarkuar nga detyra drejtori i Agjensisë Shtetërore të degës së Kadastrës në Kuçovë. Doksani u shkarkua nga Artan Lame për disa shkelje në detyrë pasi dyshohet se nuk ka ekzekutuar disa vendime gjykate të formës së prerë për regjistrimin e pronave në Kucovë.

Doksani kishte 3 vjet në këtë post dhe sot në vend të tij u emërua Shkëlqim Braushi.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, afër studiove të Big Brother, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve

Qëllohet me armë në drejtim të godinës së Top Channel, afër studiove të Big Brother, vritet roja! Një makinë gjendet e djegur në autostradë, dyshohet e autorëve