Shkëmbyen fanellat, Modriç dhe Rakitiç kanë një mesazh për njëri-tjetrin

Shkëmbyen fanellat, Modriç dhe Rakitiç kanë një mesazh për njëri-tjetrin

Luka Modriç dhe Ivan Rakitiç

Mund të themi që Kroacia ishte një nga zbulimet e këtij Botërori. Kombëtarja kroate do të mbahet mend sepse për herë të parë ajo u kualifikua në një finale Botërori.

Dy nga futbollistët më të mirë të Kroacisë, Luka Modriç dhe Ivan Rakitiç kanë shkëmbyer fanellat duke lënë nag një mesazh për njëri-tjetrin.

Rakitiç shkruan për Modriç: : Luka, vëlla jam shumë krenar që kam pasur mundësinë të luaj në krah me ty. Ndërsa fjalët që Modriç  shkruan në fanellën e Rakitiç janë: Ivan vëlla jam shumë krenar për faktin që kemi ndarë së bashku momente të mahnitshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë