POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shkëmbyen fanellat, Modriç dhe Rakitiç kanë një mesazh për njëri-tjetrin

Luka Modriç dhe Ivan Rakitiç

Mund të themi që Kroacia ishte një nga zbulimet e këtij Botërori. Kombëtarja kroate do të mbahet mend sepse për herë të parë ajo u kualifikua në një finale Botërori.

Dy nga futbollistët më të mirë të Kroacisë, Luka Modriç dhe Ivan Rakitiç kanë shkëmbyer fanellat duke lënë nag një mesazh për njëri-tjetrin.


Rakitiç shkruan për Modriç: : Luka, vëlla jam shumë krenar që kam pasur mundësinë të luaj në krah me ty. Ndërsa fjalët që Modriç  shkruan në fanellën e Rakitiç janë: Ivan vëlla jam shumë krenar për faktin që kemi ndarë së bashku momente të mahnitshme.

Komento