Shkodër/ 'Benzi' merr flakë në ecje e sipër, ja dyshimet e para (VIDEO)

SHKODËR- Një makinë tip “Benz” ka marrë flakë në lagjen Rus të qytetit të Shkodrës.

Burime të Report Tv bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur teksa makina ishte në lëvizje dhe brenda saj ndodhej një person, i cili fatmirësisht nuk ka mbetur i lënduar.

Mjeti i djegur në Shkodër

Ndaj zjarrit kanë ndërhyrë menjëherë forcat zjarrëfikëse, ndërsa nga hetimet paraprake dyshohet se mjeti ka pasur një defekt teknik në pjesën e motorit.

Mjeti i djegur në Shkodër

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Trafikim të makinave luksoze me vlerë 280 mijë euro, arrestohet edhe një 33-vjeçar

Vlorë/ Trafikim të makinave luksoze me vlerë 280 mijë euro, arrestohet edhe një 33-vjeçar