Shkodër/ I dehur, lëvizte me armë pa leje, në pranga 38-vjeçari! Tentoi t'i ikte policisë

Një 38-vjeçar është arrestuar në flagrancë në Vaun e Dejës, pasi lëvizte me armë zjarri pa leje.

I identifikuari me inicialet P. M., 38 vjeç, banues në fshatin Stajkë "në gjendje të dehur nuk i është bindur urdhrit të punonjësit të policisë së rendit për të ndaluar dhe ka tentuar të largohet" ,informoi sot policia.

Sipas kontrolleve të kryera policia, sekuestroi armën e zjarrit, një automjet dhe një celular.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë së Shkodrës, për hetime të mëtejshme.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

E hëna e 22 korrikut, dita më e nxehtë në histori

E hëna e 22 korrikut, dita më e nxehtë në histori