Shkodër/ Kërcënonte gruan me armë zjarri, arrestohet 53-vjeçari me pistoletë me silenciator

 Shkodër/ Kërcënonte gruan me armë zjarri, arrestohet 53-vjeçari me pistoletë me silenciator

SHKODËR- Është vënë në pranga një 53-vjeçar i cili ushtronte dhunë  psikologjike dhe kërcënonte bashkëshorten me armë zjarri. Ai është R. Sh, banues në lagjen 10 Korriku, Shkodër. Po ashtu këtij 53-vjeçari i është sekuestruar edhe arma pistoletë me të cilën kërcënonte bashkëshorten së bashku me një silenciator.

Arrestimi i këtij personi ka ardhur nga forcat e Posaçme "Shqiponjat". Ai do të përballet me akuzat për veprat penale të “Mbajtja pa leje e armëve dhe municionit”, “Kanosja” dhe “Dhuna ne Familje”.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital