POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shkodër, mjeti humb kontrollin, aksidentohet drejtuesi

Një aksident ka ndodhur mbazdite e sotme në Shkodër, ku një person është aksidentuar duke lëvizur me motorçikletë dhe për pasojë ka humbur kontrollin e mjetit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Vasil Shanto”.


Personi në fjalë është transportuar për në spitalin rajonal të Shkodrës. Ndërsa policia  ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Komento