Shkodër/ Në kërkim ndërkombëtar për mashtrim, pengmarrje dhe vjedhje, arrestohet 30-vjeçari! Do ekstradohet drejt Suedisë

Shkodër/ Në kërkim ndërkombëtar për mashtrim, pengmarrje dhe vjedhje, arrestohet 30-vjeçari! Do ekstradohet drejt Suedisë

Një 30 vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Muriqanit pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtarë nga Suedia.

Në pranga ka rënë Bindi Agolli ,30 vjeç, banues në Kosovë..

30 vjeçari ishte shpallur në kërkim për mashtrim, pengmarrje dhe vjedhje  në Suedi dhe ishte dënuar me vite e 4 muaj burgim. Agolli pritet të ekstradohet drejt Suedisë. 

Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatë së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme,. 

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Ekspertët amerikanë trajnojnë 32 oficerë të policisë gjyqësore

Ekspertët amerikanë trajnojnë 32 oficerë të policisë gjyqësore