Shkodër, policia aksion masiv për mashtrimet nga Call Center, 150 të shoqëruar

Shkodër, policia aksion masiv për mashtrimet nga Call Center, 150 të shoqëruar

Foto ilustruese

SHKODËR- 150 është numri i të shoqëruarve, pas një aksioni masiv të zhvilluar nga Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shkodrës, për mashtrimet me anë të Call Centrave.

Të shoqëruarit janë marrë në pyetje nga policia në lidhje me veprimtarinë e Call Centrave në Shkodër. Deri tani nuk ka asnjë të arrestuar.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bravo: 30/06/2022 20:26

  Kapni boset jo nevojtaret more legena! Shtet mafioz!

  Përgjigju
 • Geri: 30/06/2022 18:01

  Jemi shtet me polici fantastike.Shkojn dhe kerkojn gjilperen ne kashte nderkohe qe hambarin e kan ne zemer te Tirones.E di dhe nje qytetar i thjesh i Tirones ku ndodhen call center-at po nuk e di qeveria.Nderkoh qe ato pasurohen populli vdes per buk me cmimet qe kan dal jasht kontrollit

  Përgjigju
 • Ela: 30/06/2022 17:47

  I keni ne Tirane call centerat me te fuqishme qe mashtrojnw kudo.Kan logo fallso gjoja agjensi turistike apo shitje online ne apartamente ne qender,mu ne bllok,dhe policia gjoja nuk e di.Tani beni spektakel ne Shkoder kur boset i keni nen hunde ne Tirane dhe pasurohen pa u hyr gjemb ne kembe.Shtet mafioz

  Përgjigju
 • kasapi: 30/06/2022 17:01

  po skan faj puntort,duhet me kap bossat e mdhenj me nkry olsi ramen.

  Përgjigju
  • Dordomusi: 30/06/2022 20:57

   Fillon nga drejtori krimit ekonomik, hetimi tatimor, dhe mbaron aty ku thua ti.

 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Po transportonte emigrantë të jashtëligjshëm, arrestohet 21-vjeçari në Korçë! U kishte premtuar kalimin drejt vendeve të BE-së (EMRI)

Po transportonte emigrantë të jashtëligjshëm, arrestohet 21-vjeçari në Korçë! U kishte premtuar kalimin drejt vendeve të BE-së (EMRI)