Shkodër/Oboti i përmbytur nga ujit, helmohet një 5-vjeçare, momenti kur transportohet me varkë drejt spitalit

Një vajzë 5-vjeçare është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës pasi ka shfaqur shenja të helmimit.

Dërgimi i saj është bërë me varkë nga Oboti drejt spitalit të Shkodrës, pasi banesa në të cilën ndodhej ishte e rrethuar nga uji.

Oboti prej kohësh është i përmbytur nga uji dhe kalimi bëhet vetëm me varkë. Në videon e siguruar nga Report Tv, vajza e vogël mbahet në krah nga një burrë për t'u dërguar me urgjencë drejt spitalit.

I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e largon dot Sali Berisha nga drejtimi i PD-së Lulzim Bashën?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plani i ri i Izraelit është të 'zvogëlojë', jo të zgjidhë konfliktin palestinez