VIDEO/Shkodra ndez dritat e festave të fundvitit me ceremoni ndryshe nga të tjerat! Sheshi i mbushur plotë me qytetarë

Shkodra ka ndezur sonte dritat e festave. Një ceremoni ndryshe nga herët e tjera para bashkisë së Shkodrës ku prezent ka qenë edhe kryebashkiaku Benet Beci.

Sheshi kryesor i qytetit i mbushur plot me qytetarë në nisjen e muajit të festave të pagëzuar “Gëzo në Shkodër”.

Për stolisjen e qytetit ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama i cili në një postim të bërë në facebook, shkruan se kjo është ajo që ndodh në kryeqendrën e veriut për ata që thonë “Ç’rëndësi ka vota”.

“Dhe thonë pastaj disa ç’rëndësi ka vota Ja pra që ka rëndësi, sa lezet ka Shkodra”- shkruan Rama.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kinom: 02/12/2023 14:55

  Nji bravo te madhe per Z. Beci I ke kthyer bukurin shkodres dhe shkodraneve. Me ne fund Shkodra kuptoi dhe fitoi. Shume gjera te bukura besoj se do shikojme per shkodren, ec perpara Benet Beci djal I zgjuar I shkodres.

  Përgjigju
 • Shkodrani-Belgjike: 02/12/2023 10:30

  Më në fumd u çlirua edhe Shkodra nga bandat e viçidolit. E kishte merituar me kohë kët festë Shkodra.

  Përgjigju
 • Popullii: 02/12/2023 00:07

  Sa nevoje per fytura te qeshura….

  Përgjigju
 • Askushi: 01/12/2023 23:05

  Me ne fund dhe shkodra Duhet shume pune te kapni ritmet e qyteteve te tjera.me bindje qe shkodra do behet e bukura e shqiperise.kujdes me abuzimet.

  Përgjigju
 • Genti: 01/12/2023 22:26

  Bravo kryetar, ju lumshin durt, ma ne fund dhe shkodra po qesh e po feston, urime dhe nenkrytarve pune te mbare.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

LIVE/ Fillon shorti i Europa League! Milan, Roma dhe Liverpool mësojnë kundërshtarët (VIDEO)

LIVE/ Fillon shorti i Europa League! Milan, Roma dhe Liverpool mësojnë kundërshtarët (VIDEO)