Shkodër/ I shkoi në shtëpi 48-vjeçares për ta përdhunuar, por kapet nga i biri dhe e plagos me thikë, pranga 30-vjeçarit

Shkodër/ I shkoi në shtëpi 48-vjeçares për ta përdhunuar, por kapet nga i biri dhe e plagos me thikë, pranga 30-vjeçarit

Foto ilustruese

SHKODËR- Një rast i paprecedent është regjistuar në Shkodër, ku një 30-vjeçar ka shkuar në shtëpinë e një 48-vjeçareje me qëllimin për ta përdhunuar, por për fat ka mbërritur në kohë djali i saj.

Report Tv mëson se 30-vjeçari sapo ka parë djalin e gruas që donte ta përdhunonte, është konfliktuar me të dhe në fund e ka qëlluar me thikë duke e lënë të plagosur.

Denoncimi është nga vetë gruaja, ku më pas, policia nisi kërkimet dhe vuri në pranga 30-vjeçarit me inicialet K. G., banues në Shkodër.

I riu është me precedent të mëparshëm penal për kultivim bimësh narkotike, por edhe pwr ngacmim seksual dhe vjedhje, ku iu gjet dhe një çifte në shtëpi.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Presidenti Begaj dhe zonja e Parë Armanda Begaj takim me Biden dhe zonjën e parë, Jill Biden

Presidenti Begaj dhe zonja e Parë Armanda Begaj takim me Biden dhe zonjën e parë, Jill Biden