Shkoi në banesën e ish-bashkëshortes dhe e dhunoi, e pajisur dhe me urdhër mbrojtje, arrestohet 49-vjeçari në Fier

Shkoi në banesën e ish-bashkëshortes dhe e dhunoi, e pajisur dhe me urdhër mbrojtje, arrestohet 49-vjeçari në Fier

Foto ilustruese

FIER- Një 49-vjeçar në Fier ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish- bashkëshortes së tij.

Gruaja është dhunuar nga ish-bashkëshorti në banesën e saj, ndërkohë që ishte e pajisur dhe  me urdhër mbrojtje.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S.C/K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

39 vite nga vdekja e Musine Kokalarit, shkrimtares revolucionare të regjimit komunist që humbi jetën në internim

39 vite nga vdekja e Musine Kokalarit, shkrimtares revolucionare të regjimit komunist që humbi jetën në internim