Shkoi për peshk dhe u mbyt, gjendet në lumin Seman trupi i 14-vjeçarit nga fshati Suk

Shkoi për peshk dhe u mbyt, gjendet në lumin Seman trupi i 14-vjeçarit nga fshati Suk

1660208276_saka.JPG

14-vjeçari i cili shkoi për të peshkuar në lumin Seman është gjendur i pajetë.

Familjes Saka 10 vite më parë iu mbyt një fëmijë.


Lajmi kryesor:

Gjendet trupi i pajetë i 14-vjeçarit në Lumin Seman! Të njëjtës familje 10 vite më parë iu mbyt një fëmijë, jetonin në kushte ekstreme


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës