Shkrumbimi i banesave gjatë natës, humb jetën një 61-vjeçar, në kërkim i biri

1615189538_BERAT.jpg

Një 61-vjeçar është konfirmuar i vdekur nga djegia e tre banesave në Berat. Jovan Vangjeli 61 ndodhej në një prej banesave e cila u shkrumbua nga flakët., Ndërkohë që i biri, Mateo rezulton i zhdukur dhe po kërkohet nga zjarrëfikësit. 


Lajmi kryesor:

Shkrumbohen 3 shtëpi gjatë natës në Berat, pas babait nxirret i pajetë edhe trupi 36-vjeçarit! Shkak i zjarrit dyshohet ngrohësja (VIDEO)


M.Q./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

Me daullë dhe flamuj kuqezi, qytetarët mblidhen për të parë inagurimin e aeroportit të Kukësit: Presim nipin nga Londra, kemi 10 vite që se shohim! Se di për kë voton