Shkrumbohet nga flakët një Range Rover në autostradën Tiranë-Durrës

Një Range Rover është shkrumbuar në autostradën Tiranë-Durrës.

Raportohet se nuk ka të lënduar në njerëz, por makina është djegur krejtësisht.

Sipas policisë, makina ka marrë flakë si pasojë e një defekti teknik.

M.Q./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Kim: Shqipëria e ka shumë të qartë kush është miku dhe armiku! Rusia dhe Kina kanë shumë pak ndikim në Tiranë