Shmangi konfliktet në dashuri këtë të dielë, ja çfarë thonë yjet për ju

Shmangi konfliktet në dashuri këtë të dielë, ja çfarë thonë yjet për ju

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Emocionet në dashuri do të jenë më të menaxhueshme. Në punë ka gjasa të ketë e përfshiheni nga një dëshirë të madhe për të ndryshuar.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Ketë të diel venusi shfaqet i favorshëm, ata që janë aktualisht ende të freskët nga një ndarje mund të gjejnë menjëherë një emocion të ri. Periudhë rikuperimi gjërash në punë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Shmangni konfliktet në dashuri këtë të diel, problemet nuk janë kapërcyer. Në punë, bëni vetëm gjërat thelbësore, merreni gjithçka me qetësi.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Mos mendoni për të kaluarën në dashuri, shijoni ditën dhe të rejat e saj. Në punë dominon nervozizmi. Jepini vetes mundësinë për një pushim.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në dashuri jeni më të qetë. Një afeksion është fare pranë. Në sferën e punës duket një situatë e mirë për të bërë zgjedhje të rëndësishme në karrierë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Kjo e diel parashihet të jetë një ditë më pak e trazuar në dashuri se e shtuna që po lëmë pas. Në punë, ndiqni instinktet tuaja.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Nëse duhet të bëni paqe me dikë, kjo e diel është dita e duhur. Përpiquni të mos e teproni në punë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Venusi i favorshëm hyn në shenjën tuaj. Keni një muaj kohë për të rregulluar gjërat në lidhjen tuaj. Mos e nënvlerësoni opsionin e ndryshimit në punë.

 

 

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri është një e diel më e mirë se e shtuna. Në punë, nëse filloni të debatoni për gabimet, duhet të shmangni shqetësimet që mund t’ju shkaktohen.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Mos u zemëroni në dashuri, është një ditë e trazuar. Në punë, shikoni përreth, ka mundësi të reja.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në dashuri, këtë të diel është më mirë të mos hapni polemika. Asgjë e re në frontin e punës, por kujdes nga shpenzimet e tepruara.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Duhet të zgjidhni mes dy partnerëve të mundshëm, ka ardhur koha. Stresi në punë do të sjellë probleme, por ju duhet të vazhdoni përpara.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Kuleba: Ne kemi nevojë për raketa dhe gjeneratorë

Kuleba: Ne kemi nevojë për raketa dhe gjeneratorë