'Shmangni ata që ju bëjnë të humbni durimin', si do të jetë horoskopi për ditën e sotme

'Shmangni ata që ju bëjnë të humbni durimin', si do të jetë horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Për ata që janë beqarë parashikohen emocione të mëdha. Sepse priten risi në fushën sentimentale. Por edhe në nivel profesional, të lindurit e kësaj shenje po rikthehen fuqishëm në lojë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Jeni të fokusuar në problemin e një personi të dashur që mund t’ju pengojë t’i kushtoni vëmendje gjysmës tuaj. Në punë nuk duhet të ekspozoheni shumë, bëjini gjërat me qetësi.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Nuk është koha për t’u përqendruar te dashuria, duket se duhet ta përqendroni vëmendjen diku tjetër. Duhet t’i merrni gjërat më lehtë në vendin e punës, nuk është koha për të shkuar shumë larg me veprimet tuaja.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Lëreni të shkuarën, në dashuri kjo është koha për lajme të reja dhe jo riciklim i të vjetrave. Është një kohë mjaft me fat në sektorin profesional, shfrytëzojeni momentin.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Mundohuni të mos e mbi ekuilibroni veten në dashuri, do të ishte më mirë të mos kërkoni përballje. Nuk është një periudhë e mirë as në punë, e keni të vështirë të jeni në sinkron me angazhimet tuaja.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Shmangni ata që ju bëjnë të humbni durimin, kështu do të keni shumë mundësi në dashuri. Në fushën profesionale keni aftësi dhe vendosmëri për të kapërcyer vështirësitë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo e mërkurë, është një ditë në të cilën mund të kërkoni lehtësisht një dialog me partnerin tuaj, ndoshta për të zgjidhur keqkuptimet. Mundësi të mira ka edhe në vendin e punës.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Mund të filloni të mendoni për diçka të re veçanërisht nëse jeni vetëm. Megjithatë, ju duhet të zgjidhni disa telashe në punë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Do të keni kapërcyer me sukses disa tensione në dashuri, ndërsa në punë kjo është koha e duhur për të filluar të mendoni për ndryshimet.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Jeni në formë, tani mund të fokusoheni vërtet në rikuperimin e një historie dashurie. Forca juaj reflektohet edhe në nivel profesional, vazhdoni punën për të realizuar qëllimet tuaja.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Mund të jetë rasti i duhur për të bërë një takim të papritur. Momenti është i favorshëm edhe në vendin e punës, mos hezitoni zgjidhni!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ndaluni dhe reflektoni për atë që dëshironi vërtet nga një marrëdhënie, është koha për të menduar seriozisht. Puna në këtë kohë është e tensionuar.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Erdogan: Turqia është një nga vendet më të ekspozuara ndaj lajmeve të rreme

Erdogan: Turqia është një nga vendet më të ekspozuara ndaj lajmeve të rreme