Shoferi dhe dy nxënës, zbulohen emrat e viktimave të sulmit me armë në Kosovë

Shoferi dhe dy nxënës, zbulohen emrat e viktimave të sulmit me armë në Kosovë

Foto nga vendi i ngjarjes

1637958456_60038852jpg1637957976.jpg

Zbardhen emrat e viktimave nga sulmi me armë drejt autobusit në Kosovë. Report Tv mëson se viktimë ka mbetur shoferi Gani Gjokaj, dhe dy nxënës, Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Të shtëna me kallashnikov drejt autobusit në Kosovë, vritet shoferi dhe dy nxënës, një i plagosur! Dëshmia: Autori ishte i maskuar! Policia: S'bëhet fjalë për sulm terrorist


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

‘Çifti i hapur’, komedia me çiftin e aktorëve Suela Bako e Romir Zalla shfaqet me sukses në teatrin e Durrësit

‘Çifti i hapur’, komedia me çiftin e aktorëve Suela Bako e Romir Zalla shfaqet me sukses në teatrin e Durrësit