Shpërndante heroinë në berat
arrestohet në flagrancë autori

Shpërndante heroinë në berat<br />arrestohet në flagrancë autori<br>
Berat-Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për shpërndarje të heroinës 33 vjeçarin Stavri Mice, banues në lagjen “Kushtrim” të Beratit.

Policia organizoj operacionin e koduar “Stacioni” pas informacioneve se Mice shpërndante doza droge në stacionin e autobusëve, gjatë kontrollit iu sekuestruan 11 doza me heroinë. Ndërsa në banesë iu gjetën 60 fara Cannabis Sativa që mund të përdoreshin për mbjellje ose shitje.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprën penale “Prodhim dhe shitje të lëndve narkotike” parashikuar nga neni 283/1 i Kodit Penal.

droge berat
Heroina e sekuestruar

Redaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?



×

Lajmi i fundit

Pagesat e dyshimta ruse, Monika Kryemadhi: Shihemi në gjykatë

Pagesat e dyshimta ruse, Monika Kryemadhi: Shihemi në gjykatë