Shpërndante kanabis në zona të ndryshme të qytetit, arrestohet 29 vjeçari në Shkodër

Shpërndante kanabis në zona të ndryshme të qytetit, arrestohet 29 vjeçari në Shkodër

Kanabisi i sekuestruar

Një 29 vjeçar që shiste doza kanabisi në zona të ndryshme të Shkodrës, është arrestuar nga policia në kuadër të operacionit “Tempulli”.

Në pranga ka rënë F.M i cili lëvizte me makinë në zona të ndryshme të Shkodrës për shpërndarjen e lëndës narkotike. Gjatë kontrollit në banesën e tij janë gjetur disa doza kanabisi në qese farmaceutike gati për t’u shitur.

Lënda narkotike u sekuestrua në cilësinë e provës materiale, bashkë me automjetin dhe celularin e 29-vjeçarit.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Europa League/ Milani 'peshkon' Slavian e Pragës, Roma luan me Brighton! Liverpool gjen Spartën, Atalanta - Sporting

Europa League/ Milani 'peshkon' Slavian e Pragës, Roma luan me Brighton! Liverpool gjen Spartën, Atalanta - Sporting