Shpërndante kanabis në Durrës, arrestohet 23-vjeçari

Shpërndante kanabis në Durrës, arrestohet 23-vjeçari

Kanabisi i sekuestruar

DURRËS- Një 23-vjeçar me iniciale  H.K., ka rënë në prangat e policisë  pasi iu gjet një sasi kanabis të cilën ai e shpërndante dhe e shiste.

Po ashtu, gjatë kontrollit të banesës të të riut në lagjen nr.13,  policia i gjeti dhe një sasi tjetër kanabisi.

23-vjeçari akuzohet për veprën penale "Trafikimi i narkotikëve", ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për veprime të mëtejshme.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë