Shpërthen bomoba e gazit në Has, plagosen nëna me të birin (VIDEO)

HAS- Ka shpërthyer bombola e gazit në qytetin e Hasit ku është plagosur nëna dhe i biri.  

Sipas burimeve të Report Tv, djali 25 vjeçar ka pësuar dëmtime të lehta në këmbë dhe është jashtë rreziku për jetën ndërsa nëna 51 vjeç nuk është lënduar nga bombola dhe ka pësuar gjendje paniku.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:10 në fshatin Fajza të Hasit.

Të dëmtuarit po marrin mjekim në spitalin e Kukësit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Në Shqipëri do të prodhohen municione për Ukrainën, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Adem Jasharin, ja si e stërvita në Tiranë! Sali Berisha më pushoi nga puna!

Adem Jasharin, ja si e stërvita në Tiranë! Sali Berisha më pushoi nga puna!