Shpërthim me tritol para banesës së një polici në Shkodër, dëmtohet makina e tij! Dyshohet se iu vu lëndë plasëse për shkak të detyrës (VIDEO)

SHKODËR – Një sasi tritoli është vënë para banesës së policit Valter Serra në orët e para të mëngjesit në fshatin Bardhaj. Ngjarja ndodhi rreth orës 02:00, shpërtheu lënda plasëse para shtëpisë së Serrës, me detyrë punonjës i Patrullës së Përgjithshme të Komisariatit të Policisë Shkodër.    

Si pasojë është dëmtuar automjeti tip “Volkswagen” në pronësi të këtij shtetasi dhe janë shkaktuar dëmtime të lehta në banesën e tij. Ende janë të paqarta arsyet e kësaj ngjarje por policia dyshon se ka ndodhur për shkak të detyrës.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, vijon punën për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje. Grupi i posaçëm hetimor i ngritur për zbardhjen e kësaj ngjarjeje, nga veprimet e para hetimore, ka siguruar prova që do të çojnë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

A.M./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Malcori: 31/12/2022 03:25

  Mario nuk a katunar asht malcor Katunart kan ik jasht qytetart kan ik ntiran vec na malcort kena met ktu

  Përgjigju
 • aldi: 31/12/2022 00:16

  O llesh,,kujdes se e ke ne vesh..

  Përgjigju
 • Mario: 30/12/2022 14:26

  Katunart sduhet me inlane mu vesh polic kurrrrrr

  Përgjigju
 • aldi: 30/12/2022 11:36

  kjo qeveri bashkepunon me kriminelet,,,duhet te rrezohet sa me pare....,

  Përgjigju
  • Llesh: 30/12/2022 13:42

   Ti je idjot i lindur o alduc

 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

 Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’

Washington Post: SHBA kishte informacione mbi planet e ukrainasve për të sulmuar gazsjellësin ‘Nord Stream’