Shpërthimi me tritol në Radhimë, lokalin e kishte marrë më qira Sadrit Shabani, ish-DJ te bizneset e Çapajve në Elbasan

Sadrit Shabani nga Elbasani kishte marrë me qira lokalin ‘Odeon’ Gjik Novruzit, të cilit iu vendos tritol në Radhimë. Shabani nuk është një emër i panjohur për policinë pasi ishte DJ në lokal Univers të fisit Çapaj dhe është kunati i Florenc Çelën. Në shkurt të 2022 Sadrit Shabani u mor në pyetje në lidhje me vrasjen e Gentian e Nezir Beqirit në vitin 2012.


Lajmi kryesor:

Shpërthim me tritol në lokalin 'Odeon 2' në Radhimë! Ambientin e kishte marrë më qira Sadrit Shabani, ish-DJ te bizneset e Çapjave në Elbasan


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çmimet e hidrokarbureve, a po i mbron Bordi i Transparencës interesat e qytetarëve?×

Lajmi i fundit

'Shqiptarët po mbushin malet greke me kanabis', kapet parcela 10  milionë euroshe! Mediat: E transferuan këtu kultivimin! Ja si e organizojnë jetën

'Shqiptarët po mbushin malet greke me kanabis', kapet parcela 10  milionë euroshe! Mediat: E transferuan këtu kultivimin! Ja si e organizojnë jetën