Shpërthimi në Sarandë/ Report Tv zbulon identitetin dhe siguron foton e viktimës 52-vjeçar (EMRI+FOTO)

Shpërthimi në Sarandë/ Report Tv zbulon identitetin dhe siguron foton e viktimës 52-vjeçar (EMRI+FOTO)

1719342628_armandinelaj.jpg

Identifikohet viktima e shpërthimit të djeshëm në Sarandë. Ai është Armandi Nelaj, 52 vjeç, banues në Sarandë.

Nelaj është biznesmen prej 13 vitesh dhe zotëron një kompani të mjeteve të rënda të ndërtimit.

Policia e Sarandës po heton intensivisht për ngjarjen, teksa është ngritur një grup hetimor i drejtuar nga Prokuroria e Sarandës.

Hetimet janë shtrirë në disa drejtime, përfshirë edhe ato me prapavijë kriminale.

 


Lajmi kryesor:

Mister në Sarandë/ 52-vjeçari u gjet i pajetë pas shpërthimit në det, dyshime për atentat! Biznesmeni që po bënte zhytje, identifikohet pas 24 orësh


G.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Zbardhja e vendimit të Apelit për kalimin e vulës tek Berisha, reagon Basha: I hap rrugën rekursit tonë në Gjykatën e Lartë

Zbardhja e vendimit të Apelit për kalimin e vulës tek Berisha, reagon Basha: I hap rrugën rekursit tonë në Gjykatën e Lartë