Shpërthimi në Tiranë, makina në pronësi të një ndërtuesi 

Pamje prane garazhit ku ka ndodhur shperthimi

1611389880_MAKINA.jpg

Saimir Naksi është pronari i makinës që ka shpërthyer me lëndë eksplozivi në rrethana ende të paqarta mëngjesin e sotëm në Tiranë. Report Tv mëson se Naksi ishte ndërtues.

Fatmirësisht nga shpërthimi s’ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale.


Lajmi kryesor:

Shpërthen me eksploziv ‘Porsche’ i ndërtuesit në Tiranë, e kishte parkuar në garazhin e pallatit që ndërtoi vetë


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?×

Lajmi i fundit

John

Integrimi në BE dhe rindërtimit, Rama sot në Bruksel takon presidenten e KE Ursula von der Leyen! Shoqërohet nga Xhaçka