‘Shqipëria e bukur’, Rama publikon pamjet mahnitëse nga ‘Shtegu i Ngjyrave’ në Kukës

Shtegu i Ngjyrave Kukës

Për të gjithë të apasionuarit pas ngjitjeve në mal dhe natyrës, egziston një shteg i ri për ecje me distancë të gjatë, shtegu i Ngjyrave, pjesë e Parkut Natyror Korab-Koritnik. Ky shteg kalon nga bjeshkët e Çajës të Kukësit dhe vazhdon deri në Fushën e Korabit.

Pamjet mahnitëse të natyrës së paprekur i ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale edhe kryeministri Edi Rama.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një viktimë nga zjarret në vend, a ishin të përgatitura autoritetet shtetërore për përballimin e emergjencës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Foreign Policy: Edi Rama ndërton ura për në Europë ose askund tjetër