Shqipëria këmbëngul! Manaj dhe Hysaj humbin dy raste të arta

Shqipëria këmbëngul! Manaj dhe Hysaj humbin dy raste të arta

1574020751_Screenshot9.jpg

Kombëtarja shqiptare nuk dorëzohet lehtë! Manaj dhe Hysaj kanë pasur dy raste të mira për të shënuar gol, por fatkeqësisht aksioni i bukur i kuqezinjve nuk është finalizuar me një gol.


Lajmi kryesor:

Kuqezinjtë i gëzohen stadiumit të ri kombëtar, Franca 'kryen misionin' me 2 gola (FOTO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!