Elseid Hysaj ‘u kryqëzua’ nga fansat, Julian Deda ka dy fjalë për futbollistin e kombëtares

 Elseid Hysaj ‘u kryqëzua’ nga fansat, Julian Deda ka dy fjalë për futbollistin e kombëtares

Aktori Julian Deda

Pas ndeshjes Shqipëri-Itali, Elseid Hysaj ishte futbollisti që u “kryqëzua” nga fansat pasi uli kokën dhe Italia shënoi gol.

Por, aktori Julian Deda i ka dal në mbrojtje futbollistit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, aktori e ka këshilluar futbollistin që të shikojë përpara sepse kontributi qëe ai ka dhënë është i madh.

“Ec përpara Elseid Hysaj, askush nuk do të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për Kombëtaren”, ka shkruar aktori krahas fotos së Hysajt.

S.B/G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tirona: 22/06/2024 17:21

  Ik o Jul Deda se na ke ça rakun. Lojtari më i dobët ësht në Komtare e as që diskutohet fare..Ka 4 vjet që sbo as me e mor me kap topat e jo mo me lujt në formacion.. Ka boll Shkodra profesionista që mund të flasin më me kompetenc se ty. Ik boj naj humor posht ballkonit po lene sportin

  Përgjigju
 • merja: 20/06/2024 11:09

  Juli eshte cuni ma i keq ne mes te aktoreve EGOIST.

  Përgjigju
 • HAJDAR KASAP REXHEP BULE LEKA [ KEPI ]: 19/06/2024 14:41

  Hysajt i ka mbaruar bateria duhet ta kishte lën me nder kombëtaren. Ka dhën shum për kombtaren po kshu është çdo gjë me kufi.

  Përgjigju
 • tifozi: 18/06/2024 20:19

  HYSAJ NUK DUHET TE KETE ME VEND NE KOMBETARE,,DUHEJ TE KISHTE IKUR BASHKE ME CIKALLESHIN....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Lojërat Olimpike/ Diaba Konate, basketbollistja me shami që është e ndaluar nga Franca

Lojërat Olimpike/ Diaba Konate, basketbollistja me shami që është e ndaluar nga Franca