Shqiptarët e Londrës surprizojnë Luiz Ejllin, këngëtari merr dhuratën speciale: U magjepsa, shumë e bukur

Këngëtari Luiz Ejlli vijon të ketë një lidhje speciale me fansat e tij. Ata vijojnë ta surprizojnë që nga larg fituesin e Big Brother Vip 2.

Shqiponja dykrenare që mban Luizin dhe Kiarën në ditët e tyre të dasmës. Kjo dhuratë ka emocionuar këngëtarin.

“Një zotëri i nderuar, Hamdi Domazeti nga Londra ka 1 javë që ma ka sjellë një dhuratë dhe unë tani e hapa dhe u magjepsa. Se sheh mallin e shqiptarëve që kanë për vendlindjen. Është diçka e jashtëzakonshme, shumë e bukur”, shprhehet Luizi i emocionuar.

Dhurata speciale nga fansat e Luiz Ejllit 

G.MO/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ndemo: 07/07/2023 17:52

  Na u peshtiros me fb..u be boze ..

  Përgjigju
 • Miri: 07/07/2023 14:08

  Bageti e bujqesi!

  Përgjigju
 • elena: 07/07/2023 10:28

  sa i bukur je o mret , si drite dielli je.

  Përgjigju
  • Boss: 11/07/2023 12:26

   O ku që shani luizin,tani kujtohuni pak kush jeni ju jetoni ca bëni dhe pastaj flisni se jeni ju xheloz sna rru**t fare se jeni fshatar sna plas .

  • fredi: 07/07/2023 19:00

   fshatar mbete

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Me flamuj, bori e makina shqiptarët festojnë 28 Nëntorin në qendër të Londrës, bëjnë lëmsh trafikun! Ndërhyn dhe policia

FOTO/ Me flamuj, bori e makina shqiptarët festojnë 28 Nëntorin në qendër të Londrës, bëjnë lëmsh trafikun! Ndërhyn dhe policia