'Shqiptarët e Luginës së Preshevës të marrin pjesë masivisht', Rama për zgjedhjet në Serbi: Kështu fuqizohet zëri juaj

'Shqiptarët e Luginës së Preshevës të marrin pjesë masivisht', Rama për zgjedhjet në Serbi: Kështu fuqizohet zëri juaj

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një shënimi në rrjetin sociale 'Tëitter' ka bërë thirrje që shqiptarët e Luginës së Preshevës të marrin pjesë masivisht nesër në zgjedhjet që do të kryhen në Serbi. Rama thotë që i duhet dhënë një mbështetje sa më e madhe Listës së Luginës e cila fuqizon zërin e shqiptarëve.

Kryeministri Rama në Twitter:

"Uroj nesër pjesëmarrja të lartë në zgjedhje dhe mbështetje masive për Listën e Luginës së Bashkuar! Bashkimi i votës për Luginën e Bashkuar fuqizon zërin e shqiptarëve dhe i jep forcë përfaqësuese një bashkësie që meriton shumë më shumë Forca vëllezër, bashkimi bën fuqinë."

Ne.k.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Graciano Tagani dhe Argjira Spanca do të bëhen prindër? Moderatorja zbulon të vërtetën

Graciano Tagani dhe Argjira Spanca do të bëhen prindër? Moderatorja zbulon të vërtetën